משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪ **** (לא כולל מזרונים)

מצעי כותנההשינה הטובה שלנו היא דבר בסיסי עליו מבוססת כל איכות החיים שלנו. מאחר ואנו מבלים שליש מהחיים שלנו במיטה, חשוב להקפיד על שינה טובה, נעימה ואיכותית ורצוי שתגם תהיה בסטייל. ללא ספק, לצד הכרית, השמיכה והמזרון, המצעים שעל המיטה הם גורם משמעותי ביותר לקביעת איכות השינה שלנו. המצעים קובעים את המגע שלנו עם המיטה וממלאים את חדר השינה שלנו במראות נהדרים. מצעי כותנה הם סוג המצעים הנפוץ ביותר מפני שהם רכים ונעימים למגע ומגיעים בהדפסים רבים ומגוונים. מצעי הכותנה מגיעים בסוגים שונים כמו סאטן וטריקו וממלאים את חדר השינה בכל טוב. מומלץ להקפיד על רכישה של מצעי כותנה איכותיים שיענו על כל הדרישות שלכם ויתרמו לשינה נעימה ואיכותית.

 

 

מהם מצעי כותנה

מצעי כותנה הם מצעים העשויים מבדים המורכבים מ-100% כותנה. בעזרת הכותנה ניתן לייצר מספר סוגים שונים של בדים וביניהם בדי כותנה רכים, בדי סאטן מלטפים ובדי טריקו נעימים הנקראים גם בדי ג'רזי. בדי הכותנה העשויים 100% כותנה הם בדים רכים, נעימים ומלטפים הודות למרקם העדין של הכותנה שהוא גם חזק ועמיד. על גבי בדי הכותנה ניתן להדפיס בקלות שלל הדפסים צבעוניים ויפים שמעשירים את חוויית השימוש במצעי הכותנה ותורמים משמעותית לתחושת הנועם שהמצעים מסבים לנו. 

 

 

 

מדוע מומלץ לרכוש מצעי כותנה איכותיים

מצעי כותנה איכותיים הם מצעים שמשלבים בתוכם איכות של מגע ועמידות, זאת אומרת שנעים מאוד להשתמש בהם על גבי המיטה שלנו וגם ניתן לכבס אותם ללא חשש שיאבדו מאיכותם לאחר שימוש נרחב וכביסות רבות. בעבר, שימוש במצעי סאטן היה נחלתם של עשירים בלבד והיווה סמל סטטוס, אך היום מצעי סאטן העשויים 100% כותנה פרקל (חוטים דקים בצפיפות גדולה) הם מצעי כותנה שכל אחד יכול להשיג ולישון בסטייל איכותי שמגיע לו.

 

 

מצעי כותנה איכותיים זה אנחנו

אנשים רבים מבינים ששינה איכותית היא אחד הדברים שחשוב מאוד להקפיד עליהם מכיוון שהיא משפיעה על כל היום ומהווה חלק בלתי נפרד מהנאות החיים הפשוטות. לכן, אנשים אלו בוחרים להשקיע במצעי כותנה איכותיים, רכים ונעימים שמגיעים להם. אנו ברשת חנויות פריד לשינה טובה דואגים לכם למוצרים האיכותיים ביותר וביניהם מצעי כותנה מסוגים שונים. אם אתם מחפשים איכות – זה בוודאות אנחנו!