משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪ **** (לא כולל מזרונים)

סט מצעים תינוקות

אז איך בוחרים מצעים לתינוקות? פשוט מאוד, אתם באתר שלנו, פריד. תהיו בטוחים שכל מצעי התינוקות שאנו מציעים כאן הם מצעים לתינוק 100% כותנה באיכות מעולה!

מצעים למיטת תינוק 100% כותנה– למה זה חשוב?

חברת פריד היא חברה המתמחה בייצור של מצעים ומוצרי טקסטיל שונים לבית. החברה היא חברה אמינה ומקצועית ואיכות המוצרים שלה גבוה מאוד. בין המוצרים המובילים של החברה ניתן לכלול את המוצר מצעים למיטת תינוק 100% כותנה. כאשר אנחנו בוחרים מצעים למיטה של התינוק שלנו חשוב מאוד לבחור מצעים נוחים שיאפשרו לתינוק לישון טוב ורצוף לאורך כל הלילה. מוצר זה חשוב מאוד כי הוא משפיע על איכות השינה של התינוק שלנו.

מצעים למיטת תינוק 100% כותנה – למה חשוב לשים לב בבחירה שלהם?

כאשר אנחנו באים לבחור מצעים למיטת תינוק אנחנו צריכים לשים לב שאנחנו בוחרים מצעים דוחי נוזלים (כך אם התינוק ירטיב אותם לא יהיה לא נעים) ודוחי זיעה כי הם ימנעו מהתינוק להזיע בלילה. עוד חשוב לשים לב שהחומר שממנו המצעים עשויים הוא היפר אלרגני ולא יגרום לתינוק גירוי בעור או גירוד. חשוב שהמצעים יהיו נעימים למגע ושהעיצוב שלהם יתאים לתינוקות רכים. ככל שהמצעים יהיו נעימים יותר כך לתינוק שלנו יהיה נעים ומפנק יותר ללכת לישון. תינוקות צריכים לישון הרבה ולכן חשוב שסביבת השינה שלהם תהיה מרגיעה.

מצעים למיטת תינוק  100% כותנה– איך זה יעזור לתינוק לישון טוב יותר?

מצעים למיטת תינוק 100% כותנה יכולים לעזור לתינוק שלנו לישון טוב יותר. כאשר אנחנו משקיעים בבחירה של מיטת התינוק שלנו ובבחירה של המצעים שיש בהם אנחנו יכולים לאפשר לתינוק שלנו לישון טוב יותר. חשוב לשים לב שיש התאמה בין המידה של המצעים והמידה של המיטה. עוד כדאי לשים לב שהמצעים נוחים ושאנחנו מקפידים לנקות אותם הרבה ולכבס אותם במידה בשביל שלתינוק שלנו תהיה חוויית שינה רעננה. 

שינה של תינוקות היא דבר חשוב מאוד להתפתחות שלהם. אם אנחנו רוצים שההתפתחות של התינוק שלנו תהיה טובה יותר כדאי לנו להשקיע בעיצוב ובבחירה שלה המיטה והמצעים עליהם הם ישנים. לפעמים יש תינוקות שרגישים לסוגי טקסטיל או בד מסוימים וחשוב להתאים להם את סוג הבד של המצעים כך שהוא לא יהווה גירוי לא נעים בשבילם ויפריע להם לישון. 

כך תבחרו מצעים למיטת תינוק איכותיים

תינוקות קטנים ישנים במיטתם שעות רבות, לפעמים מעל לחצי יום. סביבת שינה רגועה, נוחה ונעימה תבטיח את איכות השינה של התינוק, תקל הן על התינוקות והן עליכם ההורים ותסיר דאגות מליבכם. הנה מידע חשוב בנוגע לבחירת מצעים למיטת תינוק מבית פריד.

בחירת בד המצעים

בחירת הבד ממנו עשויים מצעים למיטת תינוק  משפיעה רבות על איכות השינה של התינוק וכן על בריאותו. ישנם תינוקות הסובלים מאלרגיות שונות הקשורות לסוגים שונים של בדים, לכן בחירה במצעי כותנה היא המומלצת ביותר. 

כותנה הוא חומר נושם וטבעי, ונוסף על כך גם עמיד לאורך זמן. איכותה של הכותנה נשמרת לאורך זמן, ומקטינה את הסיכוי שהתינוק יפתח תגובה אלרגית לבד המצעים. 

מידות ודיוק של מצעים למיטת תינוק

בעת רכישת מצעים למיטה, ובמיוחד ברכישת סדינים, יש למדוד את המיטה ולוודא שמידות המצעים תואמות את מידות המיטה. תינוקות רבים זזים, מתגלגלים ומתהפכים במהלך השינה, וכתוצאה מכך הסדין עלול לזוז ממקומו ולהיות מטרד חוזר ונשנה עבורכם ההורים. בנוסף, התינוק עלול להסתבך עם הסדין ועלולה להיגרם סכנה במהלך השינה, לכן בחירת סדינים בעלי גומי עדיפים ותורמים בשמירה על המצעים במקומם במיטה, ומונעת מהתינוק להסתבך איתם. 

תחלופת המצעים

מומלץ להחליף ולכבס את מצעי התינוק לעיתים קרובות, וכמובן בכל פעם שהם מתלכלכים כדי לשמור על בריאותו והיגיינת הסביבה שלו. שמירה על איכות המצעים לאורך זמן תלויה בכביסה נכונה שלהם, ומומלץ לעקוב אחר הוראות היצרן בנוגע לטמפרטורת מכונת הכביסה. בנוסף, ככל שאיכות הבד גבוהה יותר, ובטח עמידותם לאורך זמן ובכביסות רבות.

עיצוב חדר התינוק

מצעים למיטת תינוק, פרט להיותם חלק מרכזי בתהליך שנתם של התינוקות, משפיעים על מראה ועיצוב חדר השינה. למצעים יש יכולת נפלאה לשפר את מראה החדר ולהעניק לו שמחת חיים וצבעוניות, במיוחד כאשר מדובר בחדר של תינוק. בחירת צבעי המצעים והדוגמה עליהם תלויה בעיצוב הכללי של החדר, ולכן כדאי להתאים את המצעים באופן הרמוני לנראות ולעיצוב של החדר כולו.