משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪

מזרן מספר 1 באירופה

 

מזרן 100% לטקס הינו מזרן העשוי יציקה אחת שלמה ומלאה. לא עוד שכבות לטקס של ס"מ וחצי, שכבות נוחות כאלה ואחרות, שנועדו להסוות את חוסר הנוחות שבשינה על מזרני קפיצים ממתכת, שכל מטרתם להעניק גובה ונפח למזרן. בפועל הקפיצים הללו, יוצרים לחצים לא בריאים ולא נוחים, בנקודות בגוף השכובות על אותם קפיצים. גבוה יותר טוב יותר? לא כשזה קשור בשינה שלך

חברת פריד מזמינה אותך, ליהנות משנת לילה מדהימה על המזרן הנמכר ביותר באירופה, מזרן 100% לטקס ביציקה אחת שלמה ומלאה, עם 7 אזורי נוחות, מזרן סופר איכותי וסופר עמיד. שינה מדהימה נוחה ובריאה לגב לשנים רבות ומבלי שהמזרן מאבד מאיכותו ומרמת תמיכתו.  בעל אורח חיים גבוה ביותר בו המזרן נשמר באותה איכות גבוהה כפי שנקנה, קפיציות, גמישות כל זה אתם מקבלים ברכישת מזרן לטקס שקט ביותר נוח ובריא מאוד. הזמינו און ליין מזרן 100% לטקס במחיר אטרקטיבי משלוח חינם ואחריות לעשר שנים.

 

לרכישה מזרוני לטקס

 

מזרן 100% לטקס ניתן לנסות החל מהיום במספר סניפים שלנו

פתח תקווה
אלכסנדר ינאי 3 אזה”ת סגולה
תל אביב
דיזינגוף סנטר בניין B, ליד סופר-פארם
בני ברק
כהנמן 108(מול קוקה-קולה)
ראשון לציון
ביאליק 17, מרכז ראשל״צ
כפר סבא
גלגלי הפלדה 1, מאחורי מתחם ג'
נתניה
מתחם סוהו, מול איקאה
באר שבע
יעקב כהן 2, מול המשכן לאמנויות הבמה
ירושלים
תלפיות קניון אחים ישראל
קרית אתא
זבולון 5

סיבות טובות לבחור במזרן 100% לטקס
בריא יותר

בריא יותר

אדם ממוצע מתהפך כ-80 פעמים בלילה כתוצאה מלחצים שמפעיל הגוף על המזרן. רק למזרן 100% לטקס יש יכולת תמיכה והתאמה מושלמת לגוף המשפרת את איכות השינה ובריאות הגב והגפיים. במזרן שלנו 7 אזורי נוחות לנוחות ותמיכה ברמה הגבוהה ביותר.

טבעי יותר

טבעי יותר

לטקס הינו גומי אוויר המשולב מתחליב של עץ ההקאוצ'וק. זהו חומר טבעי אנטי בקטריאלי, בעל גמישות וכושר התאוששות גבוהים, מתאים עצמו למבנה האנטומי של הגוף ומעניק נוחות מקסימלית בכל תנוחה.

גמיש יותר

גמיש יותר

הגמישות הייחודית של מזרן 100% לטקס מביאה לתמיכה אופטימלית בכל נקודה בגוף. הגמישות המשתנה מאפשרת תמיכה מאוזנת בזכות גמישות נקודתית בשבעה אזורי תמיכה שונים. בנוסף תזוזה בצד אחד לא תורגש בצד אחר של המזרן.

קל לניקוי

קל לניקוי

למזרן הלטקס כיסוי חיצוני מבד ג'קארד איכותי הארוג בשיטת קווילט עם רוכסן בכל צדדיו. הכיסוי הוא היפואלרגני נושם ואפשר להסירו בקלות ולכבסו בכביסה עדינה. הכיסוי עבר תהליך אנטי-בקטריאלי למניעת חדירת קרדית אבק הבית.

עמיד יותר

עמיד יותר

התכונות הייחודיות של מזרן 100% לטקס מאפשרות למזרן לנשום וגם לאחר שנים רבות של שינה, כושר ההתאוששות של המזרן נשאר קבוע ורמת התמיכה בגוף לא משתנה לאורך שנים רבות מאוד. לניצול טווח חיים אופטימלי של מזרן זה מומלץ להפוך את המזרן לצידו השני פעם בשנה או בכמה שנים.

שקט יותר

שקט יותר

מזרן 100% לטקס הוא מזרן ללא קפיצים. קפיצים עשויים מתכות טבעם עם הזמן להתרכך להתעקם להחליד ולהרעיש. בשינה על מזרן 100% לטקס תוכלו להקשיב לשקט של הלילה ולהינות משנת לילה עמוקה וערבה .


מפרט טכני

 

לרכישה מזרוני לטקס


7 אזורי תמיכה

 

לרכישה מזרוני לטקס

10years freedelivery

מידות ומחירים