משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪ **** (לא כולל מזרונים)

כרית הריון במהלך ההיריון הגוף עובר שינויים רבים, ובחודשים האחרונים במיוחד, תחושות הכובד עלולות להפוך קשות מאוד ולמנוע שינה רצופה ונעימה. כרית הריון איכותית מספקת לגוף תמיכה משמעותית, מקלה על הלחץ והעומס המשפיעים על הגב והרגליים וכך משפרת את השינה החשובה כל כך. מומחי פריד עם כל מה שרציתם לדעת על כריות הריון, הנקה ויתר המוצרים המשלימים שיספקו לאם ולתינוק תמיכה אידיאלית בתקופה כה חשובה זו בחיים.

כרית הריון שהיא גם כרית הנקה

כרית איכותית תוכל לשמש אותך לאורך זמן רב מאוד, במהלך ההיריון, לאחר הלידה בשעות ההנקה בלילה וביום, ותעבור בשמחה ובאהבה לאורך ההריונות והלידות. המבנה המיוחד של כרית הריון מאפשר לה מצד אחד לספק את התמיכה הדרושה לגוף, מצד שני להתאים את עצמה לתנוחות המשתנות של הגוף ברכות מקסימלית. 

לאחר הלידה, במיוחד בשעות ההנקה הלא פשוטות בלילות, הכרית מקלה מאוד על הגוף ומאפשרת לך להתרווח לאחור ולהניק תוך מצב נינוח של מנוחה. הכרית תומכת את הכתף והיד שעליה התינוק שוכב, כך שאינך צריכה לשאת לבד את משקל גופו לאורך שעות רבות, ואת פנויה כל כולך להתרכז בחוויית ההנקה המקרבת, המזינה והחשובה כל כך. 

אפיונים טכניים

כרית ההיריון הינה כרית ארוכה דיה המספקת תמיכה לכל אורכו של הגוף החל מהראש, קו הצוואר והכתפיים, דרך הגב התחתון והמותניים ולאורך הרגליים. כמובן שציפית הכרית חייבת להיות סופר איכותית, מצד אחד רכה, מלטפת והיפואלרגנית, מצד שני עמידה מאוד בכביסה, מתייבשת במהירות ובעלת רוכסן להסרה קלה וזריזה. 

כמו כרית הריון, חשוב לבחור גם מצעים איכותיים שעונים על אותם אפיונים בדיוק, כלומר עשויים מבדים טבעיים, היפואלרגניים, עמידים, כביסים ועשויים מבדים נדיפים המתייבשים בקלות. בנוסף, תוכלו למצוא באתרנו שמיכות מפנקות ביותר להורים ולתינוק, מצעי סאטן יפיפיים ואיכותיים, מרהיבים בצבעיהם ובעיצובים הייחודיים שלהם. ולנוחות מרבית, מזרני לטקס, המזרנים הנמכרים ביותר באירופה, עם ליבת לטקס שלמה ביציקה אחת גבוהה, שמספקים תמיכה חזקה מאוד, ויחד עם זאת מתאימים את עצמם לגוף ברכות וגמישות מושלמת.