משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪ **** (לא כולל מזרונים)

מצעים למיטה וחציככל שהילדים גדלים, המיטה גדלה איתם. מעריסה ללול, מלול למיטת מעבר, ממיטת מעבר למיטת יחיד, וממיטת יחיד למיטת נוער, שהיא מיטה וחצי. ברור שהמצעים הקודמים לא יתאימו והמצעים מהמיטה הזוגית יהיו גדולים מדי, ובדיוק בשביל זה חברת פריד מציעה לכם מצעים למיטה וחצי.

 

למה מיטה וחצי?

פעם היו ישנים על מיטת יחיד עד החתונה, ואז עוברים למיטה זוגית. פעם גם היו מבשלים על מדורה בחוץ וחיים בלי מזגן. יש דברים שהם פשוט כבר לא רלוונטיים היום, ומיטת יחיד לבני נוער היא בהחלט אחת מהם. לישון בהרגשה צפופה זה לא כיף, ומיטת יחיד מרגישה צפופה גם אם הנער או הנערה שלכם לא גדולים במיוחד. בינינו, בגיל 12-13 הם כבר לפחות בגובה שלנו, ואם לנו לא נוח במיטת יחיד – גם להם לא. ועוד לא דיברנו על לינה של החבר או החברה.

מצד שני, חדרי הילדים של היום לא גדולים במיוחד, ומיטה זוגית בחדר כזה תתפוס יותר מדי מקום. אז מה עושים? מיטה וחצי היא הפתרון. לפעמים מדובר במיטה וחצי ולפעמים במה שקרא "ספת נוער", שאפשר להשתמש בה כספה כשהחבר'ה באים להתארח, ולפתוח אותה למיטה וחצי בלילה. ובשביל מיטה וחצי יש מצעים למיטה וחצי. 

 

איך בוחרים מצעים למיטה וחצי?

חשוב להקפיד על איכות המצעים, כמובן, כדי לוודא שהם יהיו נעימים לשינה ויחזיקו מעמד לאורך זמן בלי להיקרע או להתבלות. הדבר הנוסף החשוב הוא לשתף בבחירה את מי שאמור לישון עליה. מדובר בבני נוער דעתנים, לא בילדים בני שלוש שפחות אכפת להם איך נראים המצעים שלהם ואפשר למכור להם כמעט כל דבר שרוצים. 

אתם יכולים לשים את הקווים האדומים שלכם, כמובן, למה שנראה לכם מתאים או לא מתאים שהנער או הנערה שלכם ישנו עליהם. אבל, בסופו של דבר, הם צריכים לאהוב את המצעים האלה ולישון עליהם. המצעים צריכים להיות יפים בעיניהם ולהשתלב בעיצוב הכללי של החדר.  אנחנו ממליצים על מצעים למיטה וחצי מהסוג המרגיע, כאלה שמזמינים לישון עליהם, ומבטיחים לכם שכל אחד ואחת יוכלו למצוא משהו בקולקציה שלנו.