משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪ **** (לא כולל מזרונים)

 מצעי כותנהחברת פריד מתמחה בייצור ושיווק של מצעי כותנה ומוצרי טקסטיל לבית בייחוד שמיכות ומצעים באיכות גבוה. איכות המוצרים של המותג גבוה מאוד והוא נחשב אחד המותגים המובילים בארץ לייצור ומכירה של מצעים ושמיכות לבית. למצעי כותנה יש הרבה מאוד יתרונות. מצעים אלו קלים לניקוי וכאשר ישנים עליהם מרגישים נעים בגוף ומרגיע. מצעים אלו מתאימים מאוד לילדים ובני נוער וגם למבוגרים.

מצעי כותנה – למה זה נעים ובריא?

מצעי כותנה זה דבר נעים ובריא כי חומר הכותנה הוא חומר טבעי ולא חומר סינתטי. כאשר אנחנו רוצים להבטיח שנישן טוב בלילה אנחנו חייבים שיהיו לנו מצעים איכותיים ונוחים. ככל שהמצעים שלנו יהיו איכותיים יותר כך נוכל לישון טוב יותר בלילה. שינה עם מצעים סינתטיים יכולה לפגוע באיכות השינה שלנו וגם לגרום לנו ליצור חשמל סטטי הגורם לחוסר נוחות בשינה. מצעים אלו מתאימים מאוד גם לתינוקות והם יכולים לסייע לתינוקות ופעוטות לישון טוב יותר בלילה שינה רצופה וארוכה יותר. חשוב לבחור להשקיע באיכות המצעים שאנחנו קונים לילדים הצעירים שלנו כי זה מרכיב חשוב באיכות השינה שלהם.

מצעי כותנה – לכל עונה

מצעי כותנה מתאימים לכל עונה כולל החורף, עונת המעבר והקיץ. מצעים אלו מתאימים לכל עונה כי הם מבודדים טוב מאוד חום וקור ולא גורמים להזעת יתר או למקרים של התקררות. חשוב מאוד לבחור טוב מאוד אם איזה מצעים אנחנו הולכים לישון כי אז אנחנו יכולים לשדרג את איכות השינה שלנו כך שהיא תהיה טובה יותר באופן משמעותי. כאשר אנחנו ישנים טוב אנחנו מתפקדים טוב יותר ואנחנו יכולים ליהנות מאיכות חיים גבוה יותר.

בסופו של דבר כאשר אנחנו קונים מצעים לבית שלנו כדאי לנו לקנות מצעים איכותיים של חברת פריד ששומרת על איכות המוצרים שלהם. מצעים העשויים מכותנה הם מצעים נוחים יותר ונעימים יותר מאשר מצעים סינתטיים והם יכולים לאפשר לנו לשדרג את איכות השינה שלנו בכל לילה מחדש. חשוב לבחור לקנות מצעים שהאיכות שלהם גבוהה ושהם עשויים מחומרים טבעיים כי אז נוכל להרגיש טוב יותר כאשר נישן במיטה שלנו.