משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪

מיטת מעברמצעים למיטת מעבר מזכירים לנו שהקטנטן שלנו כבר גדל, התינוק שלנו הפך לפעוט, והגיע הזמן להתקדם לרמה הבאה. כל שלב בגדילה ובהתפתחות של ילדינו הוא מרגש מאין כמותו, אוצר בתוכו ים של רגשות, רגעים לנצור וגם מביא עמו המון שאלות ותהיות כיצד נכון לצלוח אותו בדרך הטובה ביותר. מיטת המעבר ממחישה זאת בצורה בולטת – היא מחליפה את מיטת התינוק בעלת הדפנות הגבוהות, מאפשרת תנועה וניידות חופשית יותר, ומזכירה לנו שהילד שלנו גדל. מצעי פריד הם ההזדמנות שלכם גם לעצב את השלב הזה בהנאה ובשיק.

מצעים למיטת מעבר - ההיבט הפרקטי

מיטת המעבר באופן טבעי אינה נמצאת בשימוש לאורך תקופה ארוכה מאוד, לכן מומלץ לבחור מצעים למיטת מעבר בסגנון ניטראלי שיוכלו לשמש אתכם עבור כל ילדי הבית. כמובן שעם ילדים ופעוטות תמיד חשוב לקחת בחשבון את הניקיון הקל, וחשוב לבחור במצעים המתאימים לכביסה במכונה, גם בטמפרטורות גבוהות כשצריך. 

הפן העיצובי

כאמור כדאי מאוד לבחור במצעים שיתאימו לכל ילדי המשפחה שיזדקקו להם בהמשך, ולכך מצעים בגוונים אחידים ובהירים מתאימים תמיד ועושים עבודה מדהימה. דווקא הסגנון הניטראלי של המצעים, יכניס לחדר תחושה מאוד נקייה ונעימה, ויאפשר לצבעוניות להיכנס פנימה בדרכים אחרות דרך תמונות, אביזרים ואף מדבקות קיר מעוצבות שמתאימות בדיוק לגילו ולסגנונו של הילד. 

פעוטות רכים עדיין לעיתים "מפספסים" ולכן מומלץ לשלב מצעי מעבר עם שעוונית שתגן על המזרן, וכאמור לבחור במצעים שניתן לכבס גם בטמפרטורות גבוהות ואשר מתייבשים במהירות. כיום קיימים בדים מדהימים דוגמת בד הבמבוק הטבעי, אשר מתאפיין בספיגת מים רבה ויחד עם זאת בנידוף מהיר. כמו כן בד זה הוא היפואלרגני ואנטיבטריאלי טבעי, ולכן מרחיק ריחות רעים ושומר בעדינות מרבית על עורם העדין של הפעוטות הרכים.

לסיכום ניתן לומר שבכל הקשור לנושא של מצעים למיטת מעבר, פשטות וטבעיות הן מילות המפתח. צבעים חלקים, נעימים ובהירים שיעזרו לשינה רגועה, חומרים טבעיים לשמירה על בריאות העור של הילדים האהובים וכביסים לשמירה על הניקיון ועל הרוגע של ההורים היקרים. מאחלים לכם שהגיל הרך יהיה כשמו – רך, נעים ושמח להפליא.