משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪ **** (לא כולל מזרונים)

מצעים למיטת מעבר

מצעים למיטת מעבר הם התזכורת לכך שהבייבי שלנו גדל, הוא מטפס לבד, יורד לבד, מקשקש לבד, לפעמים על הקירות, ובעיקר רוצה המון עצמאות בשלב החדש שלו כפעוט אקטיבי. לכן גם החדר שלו כבר מקבל סגנון שונה, כזה שמצד אחד מגן ושומר ומצד שני מאפשר עצמאות. כך בדיוק כדאי לבחור מצעים עבור מיטת המעבר שלו – פרקטיים וכביסים מתוך הידיעה שהם עלולים להתלכלך בקלות, רכים ונעימים למגע, וכמובן מבדים טבעיים ובריאים לעורו העדין, מתוך הרצון התמידי להעניק לו את הטוב ביותר. כל הפרטים מצוות פריד.

 

מצעים למיטת מעבר

אז אמנם הבייבי כבר לא תינוק, אבל לפעמים עדיין בורחת הרטבה, בלילה או אפילו בשנת הצהריים. לכן חשוב שמזרן מיטת המעבר יהיה עמיד לנוזלים או מכוסה בשעוונית, וכמובן שהסדינים יהיו כביסים, ורצוי גם בטמפרטורות גבוהות. לצד האפשרות לכבס במכונת הכביסה, חשוב לוודא שקיימת גם אפשרות לייבש במייבש, ושהבד באופן כללי נדיף ומתייבש במהירות גם באוויר הפתוח בתלייה רגילה על גבי חבל הכביסה.

 

מדור לדור

אז אמנם אנו לא ממש מעבירים מצעים למיטת מעבר מדור לדור, אבל מאח לאח או לאחות צעירה לגמרי כן. לכן מומלץ לבחור במצעים בעיצוב ניטראלי, כאלו שמתאימים גם לבנים וגם לבנות, ובאופן כללי לסגנונות עיצוביים שונים. זאת במיוחד לאור העובדה שמיטת המעבר בדרך כלל משמשת אותנו לתקופה קצרה יחסית ועוברת הלאה לאח הצעיר.

 

בדים טבעיים

ישנם מספר בדים טבעיים מהם ניתן להשיג מצעים למיטות ילדים, בהם כותנה ובמבוק. בד הכותנה ידוע ומוכר בארץ על שלל יתרונותיו, וכמובן שככל שצפיפות הבד גבוהה יותר כך איכות ועמידות הבד גבוהה בהתאמה. בנוסף, סגנון אריגת הסאטן מעניק לבד את הרכות והרוך המיוחדים והאהובים וכן את הברק המעודן, ומקפיץ אף את איכותו ועמידותו.

בד פחות מוכר בארצנו הקטנטונת, ממנו ניתן לתפור מצעים למיטת מעבר ואשר זוכה להצלחה מסחררת ברחבי תבל, הוא בד הבמבוק, המיוצר מצמח הבמבוק שגדל במזרח הרחוק. בד ייחודי זה ניחן בתכונות מדהימות בהחלט שכוללות מגע רך ביותר, שיש המשווים אותו לזה של המשי, הוא כביס, נדיף מאוד ומתייבש במהירות רבה והוא גם טבעי והיפואלרגני.