משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪ **** (לא כולל מזרונים)

מצעין לבניםמצעים לבנים מוסיפים יופי נקי וקסום לחדר השינה שלכם. הצבע הלבן יכול להשתלב בצורה מדהימה בכל סגנון עיצובי שתבחרו לבית בכלל ולחדר השינה בפרט, ולהעניק מראה מלכותי ומזמין. בין אם אתם נמנים על אוהבי הסגנון הכפרי, והמיטה מונחת על רצפת פרקט בין סלסלות קש ורהיטי עץ מלא, ובין אם אתם מעדיפים עיצוב מודרני בוהק, הלובן של המצעים יוסיף וישדרג כל כיוון שתבחרו בו. כל כרית תיראה תפוחה ומפנקת ממש כמו בבית מלון ותזמין אתכם לצנוח עליה ברכות. מומחי העיצוב של פריד מסבירים.

 מצעים לבנים לחדר שינה בעיצוב מודרני

העיצוב המודרני מתאפיין במניפת צבעים מונוכרומטית של לבן – שחור – אפור, ומשום כך מצעים לבנים משתלבים בו בצורה נפלאה ביותר. לעיצוב המודרני קווים נקיים וישרים, הריהוט שייבחר ישתלב באופן הרמוני ללא הדפסים בולטים, לעיתים רמת הגימור תיאפשר לו להיראות ממש כ"מרחף בחלל" עם רגליים מעט בלתי נראות, תאורה ייעודית ומינימליזם ברור. לכן דווקא מצעים בהירים בעלי מראה נקי מאוד, ללא הדפסים יוצאי דופן ושאינם משלבים בתוכם צבעים נוספים, ישלימו את העיצוב באופן מיטבי.

בעיצוב המודרני יתכנו נגיעות צבע שיכניסו תעוזה ומעוף לחלל, בדמות יצירת אומנות מיוחדת, כורסה יוצאת דופן או פריט אחר. אלו יבליטו ויפיחו נוכחות וגוון אישי ייחודיים, דווקא על פני המונוכרומטיות השלטת והסגנון הכללי הנקי מאוד.

העיצוב הכפרי

בעיצוב הכפרי ממש כשמו, נעשה שימוש רב בחומרים המשרים אווירה כפרית הקרובה לטבע. עץ, ברזל, אבן טבעית ומוצרי טקסטיל ארוגים בסגנון טבעי. הצבע הלבן, בשונה מצבעים אחרים, מתאים כאמור להשתלב בכל אחד מסגנונות העיצוב. מצעים בצבע לבן נראים נפלא ומשתלבים בהרמוניה מדהימה ממש, גם בחדר שינה המעוצב בסגנון כפרי.  

מצעים לבנים משרים אווירה רכה, נקייה ומזמינה, ויכולים להשתלב בחדר מעוצב בכל סגנון שתבחרו. הם יכולים לשדר את הקלילות המרעננת של האביב, הקרירות שכה חסרה לנו בקיץ, את החמימות של הסתיו והאווירה העוטפת והמפנקת שאותה אנו מחפשים בחורף. הצבע הלבן כה מיוחד ועשיר, עד שניתן לשלבו וליצור באמצעותו כל אווירה וסגנון, אם רק נשלב אתו תאורה, ריהוט ואביזרים נכונים.