משלוח חינם בקניה מעל 299 ₪ **** (לא כולל מזרונים)

שמיכת פוך סינטטי יחידשינה טובה בלילה היא הבסיס לחיים טובים, ולשמיכה איתה מכסים בלילה יש חלק מכובד בחוויית השינה שלנו. גייסנו את המומחים של חברת פריד לענות על השאלה, איך בוחרים שמיכת פוך סינטטי יחיד ולמה צריך לשים לב. 

 

כמה חם

שמיכות פוך סינטטי מגיעות בעוביים שונים וברמות חום שונות. אתם אמורים להכיר את עצמם ולדעתם עד כמה אתם רגישים לקור, מה הטמפרטורה בלילה בחדר, האם אתם משתמשים בחימום בחדר וכן הלאה. לפי התשובות תדעו איזו מבין השמיכות תתאים לכם יותר. 

 

משקל השמיכה

משקל השמיכה הוא פרמטר חשוב לא פחות, והוא משמעותי גם כשמדובר בשמיכת פוך סינטטי יחיד. יש מי שאוהב שמיכות כבדות שמורגשות היטב על הגוף ויש מי שמעדיף שמיכות קלות. מי אתם?

 

שמיכה מרופדת היטב

לכל שמיכה יש ריפוד שתפקידו למנוע בריחת סיבים, וחשוב לשים לב לאיכות שלו, שכן יש לו משמעות רבה באורך חיי השמיכה. יש ריפוד כותנה, משי, מעורב, ובמבוק, ומה שחשוב לשים לב אליו הוא בעיקר צפיפות האריגה. לשמיכת פוך סינטטי מומלצת צפיפות סיבים של מעל 90 חוטים לסמ"ר. 

 

תפרים, רבותי, תפרים

שמיכות פוך מגיעות עם סוגי תפרים שונים: גלים, קווים אורך, רוחב, ריבועים, מעוינים ועוד. עבור שמיכת פוך סינטטי אנחנו ממליצים כמה שפחות תפרים, כך השמיכה מחממת טוב יותר והשמיכה גמישה יותר  .

 

אזהרת אלרגנים

שמיכות סינטטיות ממולאות בעיקר בסיבי פוליאסטר מסוגים שונים. ככל שהסיבים יהיו דחוסים יותר, כך רמת הבידוד גבוהה יותר. בעוד חומרים טבעיים שונים המשמשים לייצור שמיכות עשויים לגרום לאלרגיות, שמיכות סינטטיות הן היפואלרגניות.

 

יתרונות וחסרונות

בעבר היו לשמיכות סינתטיות חסרונות לא מבוטלים לצד היתרונות הרבים שלהן. הקדמה הטכנולוגית מאפשרת לנו לייצר היום שמיכות סינטטיות שאיכותן לא נופלת מזו של השמיכות הטבעיות, וההבדל העיקרי הוא במחיר, לטובת הסינטטי. כשאתם קונים שמיכת פוך סינטטי יחיד, שימו לב לפרמטרים שהזכרנו, ותיהנו משינה מצוינת.